top of page
מהו ליווי רוחני הוליסטי 

זה מפגש ביני לבין אדם המתמודד עם קושי, משבר, או מחלה, בו אנחנו מכירים ואני מקשיבה לצרכים המשתנים שלו. יחד אנחנו בודקים מהן הדרכים שיתאימו לנו.

המטרה היא לסייע לאדם להתחבר אל המשאבים הפנימיים הקיימים בתוכו, למצוא את המשמעות בחיים ובהתמודדויות, להבין מה מזין את הרוח ומסייע ביומיום, ומה מפריע ואפשר לנסות לצמצם.

אני קשובה לדברים שנאמרים וגם לדברים הסמויים לעתים, ומנסה להקל ולעזור להתחזק.

הליווי ההוליסטי תומך בכל ששת מימדי החיים בהתאמה אישית:

פיסית- התחושות בגוף עצמו, (שינה, כאבים, תיאבון וכו').

רגשית – מצב הרוח והרגשות.

מנטלית – מחשבות, גישה לחיים, עבודה תודעתית לריפוי.

חברתית – מערכות יחסים עם חברים, משפחה, קהילה.

סביבתית – הקשר לסביבה הקרובה, לעבודה, לטבע. 

רוחנית – תחושת משמעות, מימוש והגשמה עצמית, אהבה לי ולסובבים אותי, שלווה פנימית.

 

 

 

 

 

 

מפגש ליווי מתחיל תמיד בשיחה ובהיכרות. לפעמים נדרשות כמה פגישות כדי לספר את הסיפור ולפעמים הצורך ממוקד וברור. בכל מקרה השיחה וההקשבה הם הבסיס לכל מפגש וקשר.

במהלך ההיכרות אני לומדת את החוזקות, התמיכות והאתגרים של האדם ויכולה להציע לו תמיכות כמו תרגול דמיון מודרך להקלה על כאב, האזנה למוסיקה, קריאה משותפת של טקסטים בעלי משמעות, טיול בטבע, טיפול בהילינג אנרגטי, יצירה וביטוי אמנותי, ועוד


 

 

לאנשים המתמודדים עם מחלה קשה, משבר, או קושי.

זה יכול להיות בשלב הגילוי או בשלבים סופיים של מחלה או כהכנה ותמיכה לקראת המוות.

הליווי מתאים גם לבני משפחה המלווים את יקיריהם בהתמודדות עם מחלה או לאחר אובדנם.

 

המפגשים מתקיימים לרוב בביתו של האדם, או במקום בו הוא נמצא (בית חולים, בית אבות וכו')

ניתן לקיים מפגש עם האדם בלבד, או להוסיף מפגש לבני משפחה ולפעמים משלבים כמה אנשים במפגש משותף כשזה מתאים. אנחנו מחליטים יחד עם תדירות המפגשים ועל ההרכב שלהם וקשובים לצורך המשתנה במהלך הזמן. אני כמובן זמינה גם להתייעצות או תמיכה נקודתית בטלפון בין המפגשים.

 

הכאב והקושי הם רבים ואין סיבה לעבור אותם לבד או לסבול סבל מיותר. האפשרות להיעזר באדם בעל הכשרה ושאינו מן המעגלים הקרובים נותנת ערך רב לאדם החולה ולמשפחתו.

אל תישארו לבד.

מה עושים במפגש ליווי רוחני?
למי זה מתאים ?
Tropical Leaf
Tropical Leaf

ליווי רוחני לפגועי ראש

פגיעת ראש של אדם דורשת התארגנות מחודשת בחיים לאדם ולמשפחתו. בין אם בתקופת השיקום או בחיים שמכאן והלאה. הסתגלות הגוף אשר נתמך גם רגשית ורוחנית יכולה להיות מהירה וטובה יותר. כשיכולת הדיבור נפגעת לליווי הרוחני כלים מרובים לתמוך ולתקשר מעבר למילים.

ליווי ותמיכה לבני משפחה

בני משפחה וcaregivers עשויים לסבול מעומס רב, חרדה, בדידות ותשישות במהלך המחלה של בן המשפחה. ליווי רוחני למשפחה תומך ביחידה הרחבה ומסייע בהתמודדות לאחר אובדן.

ליווי רוחני לחולי סרטן

לפוגשי סרטן ישנן תקופות שונות המצריכות התייחסויות ותמיכות מתאימות. הגילוי, הטיפולים, ההחלמה או הפרידה מן העולם - כולם יוטבו באמצעות תמיכה וליווי רוחני ויאפשרו הפסקה של Being בתוך כל ה-doing.

ליווי רוחני בשלב הזיקנה

אובדן בן/בת זוג, מעבר לבית אבות, ירידה בתפקוד וכיו"ב, כולם מאתגרים את האדם ואת משפחתו. ליווי רוחני בתקופות מעבר, בבדידות ובמשבר יכולים לעשות את הכל קצת יותר קל לכולם.

bottom of page